Nacházíte se:

Úvodní strana > Recepty > RAW chia puding trochu jinak

RAW chia puding trochu jinak

5.7.2016

RAW chia puding trochu jinak

Je mnoho receptů, jak si doma vyrobit chia puding a věřím, že každý z receptů, který najdete Vám zachutná. Třeba i ten můj. Není nijak složitý. V pokrmu jsou zastoupeny zdravé tuky, sacharidy a pěkný poměr bílkovin. Díky vláknině obsažené v chia semínkách Vás puding také krásně zasytí. Tak proč si takovou dobrotu nedopřát třeba hned ke snídani nebo svačince v práci? S krásně barevnou ovocnou ozdobou to bude pastva nejen pro chuťové pohárky ale také pro Vaše oči. S chutí do toho:)

Suroviny pro přípravu:

Postup:

Slejeme vodu z kešu oříšků a kokosu. Obě suroviny spolu pomixujeme. Přidáme kokosový nektar a banán. Takto ještě jednou rozmixujeme a přelejeme do misky, kde vzniklou směs smícháme s chia semínky. Vzniklý puding dáme do lednice alespoň na 30 minut ztuhnout. Chia semínka zatím nabobtnají a zvětší svůj objem. Tím, jak vypijí ostatním surovinám vodu, vznikne hustý puding. Díky této konzistenci můžete vytvarovat mini dortíček a ozdobit jej čerstvým nebo zmraženým ovocem jako já:)

Dobrou chuť :)

Banánová smoothie miska

2016-07-31 10:25:00

Pro všechny závisláčky na smoothies :-)

přečíst celé

Špaldové bagety s pomazánkou z pečených paprik

2018-09-12 08:00:00

Pečivo. Diskutabilní téma. Mnoho z nás jej nejí vůbec. My si doma jednou týdně dopřejeme kváskový chléb nebo tyhle skvělé domácí bagety. Jednoduché a rychlé. Bez éček a chemických šméček.

přečíst celé